pravidelná setkání Psí bible v praxi s GARANCÍ vrácení peněz!!

e-kniha Psí bible pro výchovu štěněte i výcvik psa - přivolání a chůze na vodítku

PSÍ BIBLE pro přivolání a chůzi na vodítku bez tahání je základ pro každou výchovu štěněte a výcvik psa. Získejte přístup ke 7 kapitolám praktické e-knihy. Každá kapitola obsahuje TEORII (jak to vidí pes), PLÁN učení (jak přesně na to) a názorný KOMIKS (krok za krokem), jak vytvořit společnou řeč se svým psem. S námi naučíte psa vlastní kouzla, ať jste dítě nebo dospělý. Výchova štěněte a výcvik psa tak, abyste si opravu rozuměli. Je to jiná výchova psa, výcvik psa nebo trénink psa. Jednoduchá cesta jak vychovat štěně, prostě základní výcvik psa v kostce. S úctou Váš Pes Domácí

1.   KLIKR - je reálná odměna, stejně jako peníze na účtu
2.   OBOJEK a VODÍTKO - nástroj komunikace
3.   KLEC a AUTO - kontrolovaný a bezpečný odpočinek i doprava
4.   MOTIVAČNÍ OSA - vlastní aktivita psa
5.   GESTO - ruku máte pořád sebou, tak ji využijte
6.   PŘIVOLÁNÍ PSA - kdekoli a kdykoli
7.   CHŮZE NA VODÍTKU - bez tahání, aby to pes doopravdy miloval :)

 

Garance vrácení peněz do 14dnů bez otázek a podmínek.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: 444
447 Kč
e-kniha Psí bible pro výchovu štěněte i výcvik psa - přivolání a chůze na vodítku

Aby byla výchova štěněte a výcvik psa úspěšná, potřebujete jen pár věcí. Klikr, vodítko a obojek jako nástroje komunikace, odpočinek a školní třídu. Potom gesto pro přivolání psa a chůzi na vodítku naučíte snadno. Je to opravdu jednoduchý způsob jak vychovat štěně a získat základní výcvik psa v kostce.

Zvládnout přivolání psa a chůzi na vodítku bez tahání je základ pro bezpečné soužití. Pro přivolání je ideální když má pes bod soustředění, potom chování sám nabízí a teprve potom se k chování přidá signál. Pro chůzi na vodítku je nejdůležitější, že chování má 5 samostatných částí - zahájení, prodloužení, změna směru, míjení a ukončení. 

 1. PROČ KLIKR?
  • protože je to ideální pomůcka pro komunikaci, hlavně odměňování a ukončení chování. Získáte možnost psa odměnit přesně - do 0,5 vteřiny, na jakoukoli vzdálenost (dosah zvuku), oddělíte chování a odměnu (pes se soustředí jen na chování), a máte další variabilitu odměňování.
 2. PROČ OBOJEK a VODÍTKO?
  • protože vodítko a obojek je základ pro komunikaci. Ale není to přirozené. Pes se musí naučit, že obojek je to nejlepší na světě a že dotek vodítka je signál
  • navíc je důležité rozlišovat obojky, protože každý říká nebo bude říkat něco jiného. A různá vodítka budou pro psa znamenat změnu, kterou se pes musí naučit zvládnout.
 3. PROČ KLEC nebo AUTO?
  • protože odpočinek musí být pravidelný, kontrolovaný a bezpečný. Stejně jako člověk má svou ložnici, tak pes potřebuje svůj osobní prostor. Představte si, že Vás posadí do rakety na měsíc. Na 99% nic moc a pes to má stejné. Ano, vy se to naučíte i pes se to naučí. Když dostanete šanci.
 4. PROČ MOTIVAČNÍ OSA?
  • protože je normální mít prostor na učení a práci. Dítě se neučí v hračkárně, žena se neučí v módním salonu a chlap v hospodě. Je to jednoduché, není to snadné. Prostě psa krmíte a krmíte krmíte a že máte motivační osu poznáte hned, když Vás tam táhne.
 5. PROČ GESTO
  • protože ruku má majitel pořád sebou. Pro psa je to ideální bod zaměření a soustředění.
 6. PROČ PŘIVOLÁNÍ PSA?
  • protože základ všeho je bezpečnost. Pro psa není automatické ani přirozené všeho nechat, otočit se na místě a běžet k majiteli.
 7. PROČ CHŮZE NA VODÍTKU?
  • protože přejít z bodu A do bodu B je nutné bez problémů. Ale pro psa to znamená, že se vzdá všeho důležitého. Nejen kontroly, ale hlavně svoji vlastní aktivity. To není snadné, ani jednoduché. 

Doplňkové parametry

Kategorie: PSÍ BIBLE
Hmotnost: 1 kg

aktivní pes - obíhání PO a PROTI směru hodinových ručiček

aktivní pes - POD PŘEKÁŽKY 2

aktivní pes - slalom TAM a ZPĚT

aktivní pes_BEDÝNKA

aktivní pes_KAMENY

aktivní pes_KOMÍNKY - nosework

aktivní pes_PNEU

aktivní pes_POKLOP

aktivní pes_PŘEKÁŽKY

aktivní pes_PSÍ HŘIŠTĚ

aktivní pes_SLALOM

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 28.7.2023
Začetl jsem se do knížky hned po stažení a četl jsem ji až skoro do poloviny. Druhý den jsem ji dočetl a jsem velice spokojen. Myslím, že se mi podaří se svou čubou vytvořit sehranou dvojici.
5
AV Avatar autora | 23.7.2023
Kniha zcela splnila má očekávání. Doporučuji.