pravidelná setkání Psí bible v praxi s GARANCÍ vrácení peněz!!

SROZUMITELNÉ PROSTŘEDÍ V PSÍM SVĚTĚ

Obecný rozvoj zajistí, že budu sebevědomý, stabilní, zvědavý a hlavně aktivní. K životu potřebuji přemýšlet, snažit se, učit se a hlavně zažít ten úžasný pocit úspěchu, stejně jako jíst, pít a spát . Získáte nejen nástroje pro komunikaci a spolupráci, ale také konkrétní program na procházky. 

Určitě souhlasíte, že přivolat mě, kdykoli a kdekoli je základ. Oba to potřebujeme k bezpečnému soužití. Jenže pro mě je to docela dost složité. Protože musím mít nejen důvod s Vámi komunikovat, ale taky se to celé musím naučit. 

Chůze na vodítku bez tahání je “dobrý vtip”. Člověku to přijde jako automatické a logické, ale pro mě je to opravdu nepřirozené. Na to nestačí genetika ani domestikace. Proto je fajn to rozdělit, naučit mě každou z 5 částí zvlášť, abych to pochopil a miloval a teprve potom to celé spojit do jednoho chování.

Trénink ke spolupráci má dvě části. Ta první jak mě připravit na veterinární vyšetření a ta druhá jak mi pomoci, když mám strach nebo se zlobím. 
S veterinárním vyšetřením mi pomůže naučené chování a s problematickým chováním trénink, kontrapodmiňování nebo přesměrování chování.

Minimum co můžete udělat pro svého mazlíčka je PSÍ BIBLE pro každého psa