pravidelná setkání Psí bible v praxi s GARANCÍ vrácení peněz!!

e-kniha Psí bible pro výchovu štěněte i výcvik psa - adaptabilita a procházka

PSI BIBLE pro adaptabilitu chování a program na procházky je ideální, když potřebujete zvládnout změnu místa i situace a hledáte program na procházky. Získejte přístup k 6 kapitolám praktické e-knihy. Každá kapitola obsahuje TEORII (jak to vidí pes), PLÁN učení (jak přesně na to) a názorný KOMIKS (krok za krokem), jak vytvořit společnou řeč se svým psem. S námi naučíte psa vlastní kouzla, ať jste dítě nebo dospělý. Výchova štěněte a výcvik psa tak, abyste si opravu rozuměli. Je to jiná výchova psa, výcvik psa nebo trénink psa. Jednoduchá cesta jak vychovat štěně, prostě základní výcvik psa v kostce. S úctou Váš Pes Domácí

1.   KLIKR - je reálná odměna, stejně jako peníze na účtu
2.   OBOJEK a VODÍTKO - nástroj komunikace
3.   KLEC a AUTO - kontrolovaný a bezpečný odpočinek i doprava
4.   MOTIVAČNÍ OSA - vlastní aktivita psa

11. ADAPTABILITA chování- každá změna je nové chování
12. AKTIVITA - program na procházky

 

Garance vrácení peněz do 14dnů bez otázek a podmínek.

 

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: 222
177 Kč
e-kniha Psí bible pro výchovu štěněte i výcvik psa - adaptabilita a procházka

Aby byla výchova štěněte a výcvik psa úspěšná, potřebujete jen pár věcí. Klikr, vodítko a obojek jako nástroje komunikace, odpočinek a školní třídu. Potom už jen konkrétní plán jak učit a opravdu naučit psa zvládat různá místa i situace a mít program na procházky. Je to opravdu jednoduchý způsob jak vychovat psa a získat základní výcvik psa v kostce. Jestli hledáte jak naučit přivolání psa, chůzi na vodítku nebo vyřešit problematické chování, máme pro Vás i další PSÍ BIBLE, například "pro přivolání psa a chůzi na vodítku" nebo "PSÍ BIBLE pro problematické chování". 

 1. PROČ KLIKR?
  • protože je to ideální pomůcka pro komunikaci, hlavně odměňování a ukončení chování. Získáte možnost psa odměnit přesně - do 0,5 vteřiny, na jakoukoli vzdálenost (dosah zvuku), oddělíte chování a odměnu (pes se soustředí jen na chování), a máte další variabilitu odměňování.
 2. PROČ OBOJEK a VODÍTKO?
  • protože vodítko a obojek je základ pro komunikaci. Ale není to přirozené. Pes se musí naučit, že obojek je to nejlepší na světě a že dotek vodítka je signál. 
  • Navíc je důležité rozlišovat obojky, protože každý říká nebo bude říkat něco jiného. A různá vodítka budou pro psa znamenat změnu, kterou se pes musí naučit zvládnout.
 3. PROČ KLEC nebo AUTO?
  • protože odpočinek musí být pravidelný, kontrolovaný a bezpečný. Stejně jako člověk má svou ložnici, tak pes potřebuje svůj osobní prostor. Představte si, že Vás posadí do rakety na měsíc. Na 99% nic moc a pes to má stejné. Ano, vy se to naučíte i pes se to naučí. Když dostanete šanci.
 4. PROČ MOTIVAČNÍ OSA?
  • protože je normální mít prostor na učení. Dítě se neučí v hračkárně, žena se neučí v módním salonu a chlap v hospodě. Je to jednoduché, není to snadné. Prostě psa krmíte a krmíte krmíte a že máte motivační osu poznáte hned, když Vás tam táhne.
 5. PROČ ADAPTABILITA?
  • protože každá změna místa, času a situace je pro psa nové chování. Pes se učí vlastní zkušeností a když zkušenost nemá, tak si myslí, že je v ohrožení života.
 6. PROČ PROGRAM NA PROCHÁZKY?
  • protože pes má právo a povinnost se snažit, učit s radostí a uspět. Je normální se rozvíjet, učit nové věci a psovi stačí tak málo. Když se neučí, tak hloupne.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PSÍ BIBLE
Hmotnost: 1 kg

aktivní pes - obíhání PO a PROTI směru hodinových ručiček

aktivní pes - POD PŘEKÁŽKY 2

aktivní pes - slalom TAM a ZPĚT

aktivní pes_BEDÝNKA

aktivní pes_KAMENY

aktivní pes_KOMÍNKY - nosework

aktivní pes_PNEU

aktivní pes_POKLOP

aktivní pes_PŘEKÁŽKY

aktivní pes_PSÍ HŘIŠTĚ

aktivní pes_SLALOM

5
34x
4
3x
3
1x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
5
ML Avatar autora | 2.4.2024
Super
5
ME Avatar autora | 18.3.2024
děkuji velmi spokojen
5
PC Avatar autora | 20.2.2024
Velice, děkuji 🤗
5
VD Avatar autora | 9.2.2024
Ještě úplně nevím , asi to k něčemu bude . Musím to přelouskat a napsat si to velkým písmem . Písmenka v knize jsou mrňavá na můj zrak .
5
KJ Avatar autora | 2.2.2024
Dobrý den jsem zpokojena děkuji
5
YR Avatar autora | 31.1.2024
Spokojená 5* 😊
5
JD Avatar autora | 24.1.2024
Za mně vše OK,
5
MB Avatar autora | 23.1.2024
kniha je podana zabavnym a ctivym zpusobem, jsou videt male krucky, postupne se zlepsujeme :-)
5
VZ Avatar autora | 16.1.2024
Velmi
5
JU Avatar autora | 12.1.2024
Ve spojení s vysíláním p. Jaroše opravdu pomocník při výchově.
5
AD Avatar autora | 20.12.2023
Naprosto spokojená. Super super super. Knížka pro úplný amatéry a FUNGUJE
5
IF Avatar autora | 18.12.2023
Velmi začínáme kluci se diví co se to děje
5
MS Avatar autora | 12.12.2023
Výborná a užitečná kniha, skvělý přístup autora na jakéhokoliv otázky a velká ochota a spolupráce. Ještě jednou děkujeme.
5
JT Avatar autora | 10.12.2023
Jsem spokojená , pomalu postupujeme podle knihy.
4
RB Avatar autora | 1.11.2023
Kniha je hezky a srozumitelně zpracovaná. Zatím jsem ji nepřečetla celou, ale již podle ní s pejskem pracujeme a pozoruji malé úspěchy. Jen kapitola o zavírání pejska do klece se mi nelíbí, ale snažím se, aby měl i bez klece můj pejskem dostatek klidu a času, v ložnici v pelíšku, na odpočinek.
PD Avatar autora Pes Domácí (Administrátor) 8.11.2023
https://www.psibible.cz/6--prirodni-zakon-muj-odpocinek/
5
MS Avatar autora | 26.10.2023
Dobrý den knihu mám stále po ruce škoda jen že sem ji neměla už před šesti lety nevím zda Sama ještě vychovám nemohu s ním chodit sama ven nevím kde se stala chyba ale v poslední době štěká na všechny psi okolo co se kde mihne s přítelem jezdíme na výlety a máme s ním co dělat jinak kniha je skvělá děkuji
PD Avatar autora Pes Domácí (Administrátor) 29.10.2023
dobrý den, jste skvělá a teď už jen trpělivost. Ano, můžete psa učit bez ohledu na věk. Základ je na www.psibible.cz. Potřebujte přirozenou motivaci, pravidelný a bezpečný a kontrolovaný odpočinek ve vlastní ložnici a negativní podněty řešit nejdřív na bezpečnou, potom na útěkovou a teprve potom na kritickou vzdálenost. Ideální je kombinovat kontrapodmiňování a přesměrování chování. Prosím kdykoli volejte nebo pište. S úctou f. Jaroš
5
HH Avatar autora | 24.10.2023
Ano,velice se mi líbí zábavná forma kterou je psaná u některých pasáží jsem se dost nasmála.
4
KP Avatar autora | 23.10.2023
Je to pěkné počtení. Pěkná forma z pohledu psího kamaráda. Knihu jsem si koupila hlavně se záměrem abych se dozvěděla jak pracovat se psem, který je agresivní na jiné psy. Vše jsem vyzkoušela ( postup jak odstranit agresivitu ), ale bohužel nic. Buď dělám něco špatně já, nebo ne vždy je univerzální návod na všechny psy. Každopádně děkuji.
PD Avatar autora Pes Domácí (Administrátor) 29.10.2023
dobrý den. žádné chování není možné řešit a vyřešit vytržené z kontextu a ze souvislostí. Prosím podívejte se na www.psibible.cz. je tam srozumitelné prostředí, přírodní zákony a principy učení v psím světě. To co potřebujete je přirozená motivace, takže nekrmit do misky. Odpočinek musí být pravidelný, bezpečný a kontrolovaný ve vlastní ložnici cca 16h denně. Pro řešení reaktivity potřebujete kontrapodmiňování a přesměrování chování. Základ je řešit negativní podněty nejdřív na bezpečnou, potom na útěkovou a teprve potom na kritickou vzdálenost. Prosím kdykoli volejte nebo pište. S úctou f. jaroš
5
DK Avatar autora | 22.10.2023
Za mně skvělá
5
AC Avatar autora | 8.10.2023
Zatím jsem nic nedostala.
PD Avatar autora Pes Domácí (Administrátor) 29.10.2023
dobrý den, prosím napište na pesdomaci@klubmodernihopsa.cz. Svou Psí bibli dostanete. Slibuji. S úctou f. jaroš
5
ŠA Avatar autora | 7.10.2023
Knížka je moc hezky a srozumitelně zpracovaná. Velmi rychlé dodànĺ.
5
LA Avatar autora | 4.10.2023
Inspirativní, krásně napsané :)
5
PP Avatar autora | 2.10.2023
zatím se "prokousávám" knížkou, ale začali jsme s klikrem a je to super :-) Knížka je podle mě napsaná logicky i vtipně.
5
PM Avatar autora | 28.9.2023
Ještě nemám všechno prostudováno, v knize je mnoho informací, ale líbí se mi stručnost textu (žádné zbytečné řečičiky) A vtipná ilustrace pobaví. Těším se na také osobní kontakt s autorem knihy, abych rady z knihy uvedla správně do praxe.
5
RL Avatar autora | 25.9.2023
Byl to dárek, tak nemohu hodnotit.
5
IG Avatar autora | 22.9.2023
Dobrý den, zatím jen čtu.
4
MB Avatar autora | 8.9.2023
S knihou jsem velmi spokojena, co kazí dojem z obchodu jsou denně 2-3 e-maily nabádající k další koupi.
PD Avatar autora Pes Domácí (Administrátor) 29.10.2023
dobrý den, ano a moc se omlouvám. Je to problém systému. Snažím se to řešit, ale jsem odborník na moderní trénink psa a online mi nic neříká, řeší to reklamní agentura. Vždy máte možnost se odhlásit. Promiňte mi komplikace a děkuji za pochopení. S úctou f. jaroš
5
PG Avatar autora | 5.9.2023
Zatím nijak. Ještě nedorazila 🙄
PD Avatar autora Pes Domácí (Administrátor) 29.10.2023
dobrý den, prosím napište na pesdomaci@klubmodernihopsa.cz. Svou Psí bibli dostanete. Slibuji. S úctou f. jaroš
5
MU Avatar autora | 4.9.2023
Krásně psané, srozumitelné, teď to chce jen moji důslednost a trpělivost. Jen tak dál, přejeme s Uriáškem, ať se Vám práce daří.
3
ZC Avatar autora | 3.9.2023
Dobrý večer, knihu jsem si již jednou celou přečetla, ale...moc tomu nerozumím, samé fráze, odborné výrazy a nějak mi chybí souvislost mezi jednotlivými lekcemi. Co kdy a jak kombinovat? Kde začít? A jak pokračovat ? Pokud se psem trénuji, tak jen jeden povel nebo víc a jak dlouho? Mám dvouletou fenku Francouzského buldočka, trošku divoška, klikr zná, ale já nevím jak a s čím mám začít? Děkuji za informaci Zelenková
PD Avatar autora Pes Domácí (Administrátor) 29.10.2023
dobrý den a omlouvám se za zpoždění. Prosím zavolejte nebo napište na pesdomaci@klubmodernihopsa.cz. Můžete se připojit zdarma na online webinář Psí bible v praxi. Základ je na www.psibible.cz. Jsou tam pro Vás hlavně principy učení v psím světě. Začínáte s klikrem a vytváříte první místo s motivační osou, kde budete učit. Pokračujete na gesto, přivolání a chůzi na vodítku. Můžete kombinovat s adaptabilitou chování. Můžete vytvořit místo s motivační osou pro program na procházky, abyste měla energii a očekávání psa bez manipulace. S úctou f. jaroš
5
ET Avatar autora | 2.9.2023
Rada jsem si bibli precetla, ale neni to pro me akceptovatelne.
5
ZS Avatar autora | 31.8.2023
Velice. Perfekně propracovaná knížka.
5
JJ Avatar autora | 28.8.2023
Zakoupila jsem si 12 lekcí Psí bible a v e mailu je informace, že mi příjde její tištěná podoba, zatím nepřišla.
PD Avatar autora Pes Domácí (Administrátor) 29.10.2023
prosím napište na pesdomaci@klubmodernihopsa.cz Svou Psí bibli určitě dostanete. Slibuji. S úctou f. jaroš
5
JK Avatar autora | 24.8.2023
Lituji, zatím nemohu hodnotit. Na první pohled je to zajímavé čtení, ale z časových důvodů jsem zatím nic nevyzkoušela. Teprve se na to chystám.
5
VV Avatar autora | 9.8.2023
Zatím my ještě nepřišla tak čekám neustále.
PD Avatar autora Pes Domácí (Administrátor) 9.8.2023
DOBRÝ DEN, pi. Latináková. Omlouvám se, ale asi došlo k nedorozumění, protože odkaz pro stažení Vaší Psí bible pro adaptabilitu chování a program na procházky jsem odesílal už 2x. Tato 1. část Psí bible je pouze elektronická, tedy ke stažení ve formátu PDF. Tištěná je pouze Psí bible v celku 12 kapitol. Děkuji za pochopení. Přeji srozumitelné prostředí v psím světě. S úctou f. jaroš
1
PK Avatar autora | 3.8.2023
Nula bodů!!!!! Vraťte mi peníze!!!!!
PD Avatar autora Pes Domácí (Administrátor) 8.8.2023
ANO, peníze jsme vrátili
5
VK Avatar autora | 27.7.2023
Srozumitelně napsaná kniha o výchově psů, postupy jsou podrobně popsány a zobrazeny v komiksu. Praktické rady a informace, které jsem našla až v této knize a které fungují. Přívětivý přístup autora bible k "pánečkům". Zkrátka - výborná kniha pro všechny, kteří chtějí mít klidného a poslušného psa.
5
ML Avatar autora | 27.7.2023
Jsem spokojena, bible mi pomáhá porozumět mému pejskovi a vychovat ho.
5
DD Avatar autora | 24.7.2023
Velice spokojená děkuji 🙂