pravidelná setkání Psí bible v praxi s GARANCÍ vrácení peněz!!

e-kniha Psí bible pro výchovu štěněte i výcvik psa - adaptabilita a procházka

PSI BIBLE pro adaptabilitu chování a program na procházky je ideální, když potřebujete zvládnout změnu místa i situace a hledáte program na procházky. Získejte přístup k 6 kapitolám praktické e-knihy. Každá kapitola obsahuje TEORII (jak to vidí pes), PLÁN učení (jak přesně na to) a názorný KOMIKS (krok za krokem), jak vytvořit společnou řeč se svým psem. S námi naučíte psa vlastní kouzla, ať jste dítě nebo dospělý. Výchova štěněte a výcvik psa tak, abyste si opravu rozuměli. Je to jiná výchova psa, výcvik psa nebo trénink psa. Jednoduchá cesta jak vychovat štěně, prostě základní výcvik psa v kostce. S úctou Váš Pes Domácí

1.   KLIKR - je reálná odměna, stejně jako peníze na účtu
2.   OBOJEK a VODÍTKO - nástroj komunikace
3.   KLEC a AUTO - kontrolovaný a bezpečný odpočinek i doprava
4.   MOTIVAČNÍ OSA - vlastní aktivita psa

11. ADAPTABILITA chování- každá změna je nové chování
12. AKTIVITA - program na procházky

 

Garance vrácení peněz do 14dnů bez otázek a podmínek.

 

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: 222
197 Kč
e-kniha Psí bible pro výchovu štěněte i výcvik psa - adaptabilita a procházka

Aby byla výchova štěněte a výcvik psa úspěšná, potřebujete jen pár věcí. Klikr, vodítko a obojek jako nástroje komunikace, odpočinek a školní třídu. Potom už jen konkrétní plán jak učit a opravdu naučit psa zvládat různá místa i situace a mít program na procházky. Je to opravdu jednoduchý způsob jak vychovat psa a získat základní výcvik psa v kostce. Jestli hledáte jak naučit přivolání psa, chůzi na vodítku nebo vyřešit problematické chování, máme pro Vás i další PSÍ BIBLE, například "pro přivolání psa a chůzi na vodítku" nebo "PSÍ BIBLE pro problematické chování". 

 1. PROČ KLIKR?
  • protože je to ideální pomůcka pro komunikaci, hlavně odměňování a ukončení chování. Získáte možnost psa odměnit přesně - do 0,5 vteřiny, na jakoukoli vzdálenost (dosah zvuku), oddělíte chování a odměnu (pes se soustředí jen na chování), a máte další variabilitu odměňování.
 2. PROČ OBOJEK a VODÍTKO?
  • protože vodítko a obojek je základ pro komunikaci. Ale není to přirozené. Pes se musí naučit, že obojek je to nejlepší na světě a že dotek vodítka je signál. 
  • Navíc je důležité rozlišovat obojky, protože každý říká nebo bude říkat něco jiného. A různá vodítka budou pro psa znamenat změnu, kterou se pes musí naučit zvládnout.
 3. PROČ KLEC nebo AUTO?
  • protože odpočinek musí být pravidelný, kontrolovaný a bezpečný. Stejně jako člověk má svou ložnici, tak pes potřebuje svůj osobní prostor. Představte si, že Vás posadí do rakety na měsíc. Na 99% nic moc a pes to má stejné. Ano, vy se to naučíte i pes se to naučí. Když dostanete šanci.
 4. PROČ MOTIVAČNÍ OSA?
  • protože je normální mít prostor na učení. Dítě se neučí v hračkárně, žena se neučí v módním salonu a chlap v hospodě. Je to jednoduché, není to snadné. Prostě psa krmíte a krmíte krmíte a že máte motivační osu poznáte hned, když Vás tam táhne.
 5. PROČ ADAPTABILITA?
  • protože každá změna místa, času a situace je pro psa nové chování. Pes se učí vlastní zkušeností a když zkušenost nemá, tak si myslí, že je v ohrožení života.
 6. PROČ PROGRAM NA PROCHÁZKY?
  • protože pes má právo a povinnost se snažit, učit s radostí a uspět. Je normální se rozvíjet, učit nové věci a psovi stačí tak málo. Když se neučí, tak hloupne.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PSÍ BIBLE
Hmotnost: 1 kg

aktivní pes - obíhání PO a PROTI směru hodinových ručiček

aktivní pes - POD PŘEKÁŽKY 2

aktivní pes - slalom TAM a ZPĚT

aktivní pes_BEDÝNKA

aktivní pes_KAMENY

aktivní pes_KOMÍNKY - nosework

aktivní pes_PNEU

aktivní pes_POKLOP

aktivní pes_PŘEKÁŽKY

aktivní pes_PSÍ HŘIŠTĚ

aktivní pes_SLALOM