pravidelná setkání Psí bible v praxi s GARANCÍ vrácení peněz!!

e-kniha Psí bible pro výchovu štěněte i výcvik psa - problematické chování

PSÍ BIBLE pro veterinární vyšetření a problematické chování Vám pomůže naučit, upevnit chování, aby veterinární vyšetření nebyl problém a dostat problematické chování psa pod kontrolu. Získejte přístup ke 7 kapitolám praktické e-knihy. Každá kapitola obsahuje TEORII (jak to vidí pes), PLÁN učení (jak přesně na to) a názorný KOMIKS (krok za krokem), jak vytvořit společnou řeč se svým psem. S námi naučíte psa vlastní kouzla, ať jste dítě nebo dospělý. Výchova štěněte a výcvik psa tak, abyste si opravu rozuměli. Je to jiná výchova psa, výcvik psa nebo trénink psa. Jednoduchá cesta jak vychovat psa, prostě základní výcvik psa v kostce. S úctou Váš Pes Domácí

1.   KLIKR - je reálná odměna, stejně jako peníze na účtu
2.   OBOJEK a VODÍTKO - nástroj komunikace
3.   KLEC a AUTO - kontrolovaný a bezpečný odpočinek i doprava
4.   MOTIVAČNÍ OSA - vlastní aktivita psa

8.   VETERINÁRNÍ VYŠETŘENÍ - naučit, upevnit chování jako nástroj spolupráce
9.   KONTRAPODMIŇOVÁNÍ chování -  jak z nenávisti udělat lásku
10. PŘESMĚROVÁNÍ chování - jiné chování je a bude výhodnější

 

Garance vrácení peněz do 14dnů bez otázek a podmínek.

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: 333
447 Kč
e-kniha Psí bible pro výchovu štěněte i výcvik psa - problematické chování

Aby měla výchova štěněte a výcvik psa úspěch, potřebujete jen pár věcí. Klikr, vodítko a obojek jako nástroje komunikace odpočinek a školní třídu. Naučené chování pro veterinární vyšetření, kontrapodmiňování pro zvládnutí dominantního chování psa a přesměrování problematického chování psa. Je to opravdu jednoduchý způsob jak vychovat štěně a získat základní výcvik psa v kostce. 

Veterinární vyšetření je nepřirozené, proto je ideální NAUČENÉ chování - jako nástroj komunikace a spolupráce. Vyšetření, přece není přirozené ani pro Tebe. Představ si, že na Tebe bude sahat někdo cizí, bude s Tebou manipulovat, atd. Navíc v úplně cizím prostředí. Ano, skoro všichni jsme to zvládli.

Skoro každé špatné chování je možné zvládnout, když budeš používat a využívat přírodní zákony a principy učení. Moje reaktivní, agresivní, hyperaktivní chování má logický důvod. Někde to začalo, to je příčina a má to nějaký průběh. Když víš proč, není tak těžké moje chování změnit. Ale je velká pravděpodobnost, že už nevíš, jak a proč to začalo. Potom musíš využít operantní podmiňování (behaviorální model) a spojit chování s jeho důsledky.

 1. PROČ KLIKR?
  • protože je to ideální pomůcka pro komunikaci, hlavně odměňování a ukončení chování. Získáte možnost psa odměnit přesně - do 0,5 vteřiny, na jakoukoli vzdálenost (dosah zvuku), oddělíte chování a odměnu (pes se soustředí jen na chování), a máte další variabilitu odměňování. 
 2. PROČ OBOJEK a VODÍTKO?
  • protože vodítko a obojek je základ pro komunikaci. Ale není to přirozené. Pes se musí naučit, že obojek je to nejlepší na světě a že dotek vodítka je signál. 
  • Navíc je důležité rozlišovat obojky, protože každý říká nebo bude říkat něco jiného. A různá vodítka budou pro psa znamenat změnu, kterou se pes musí naučit zvládnout.
 3. PROČ KLEC nebo AUTO?
  • protože odpočinek musí být pravidelný, kontrolovaný a bezpečný. Stejně jako člověk má svou ložnici, tak pes potřebuje svůj osobní prostor. Představte si, že Vás posadí do rakety na měsíc. Na 99% nic moc a pes to má stejné. Ano, vy se to naučíte i pes se to naučí. Když dostanete šanci.
 4. PROČ MOTIVAČNÍ OSA?
  • protože je normální mít prostor na učení a práci. Dítě se neučí v hračkárně, žena se neučí v módním salonu a chlap v hospodě. Je to jednoduché, není to snadné. Prostě psa krmíte a krmíte krmíte a že máte motivační osu poznáte hned, když Vás tam táhne.
 5. PROČ VETERINÁRNÍ VYŠETŘENÍ?
  • protože nechat na sebe sahat není nikomu příjemné. A už vůbec píchat jehlou, česat, stříhat drápky, atd. Řešení je jednoduché a snadné. Chování jako nástroj.
 6. PROČ KONTRAPODMIŇOVÁNÍ CHOVÁNÍ?
  • protože změnit nenávist v lásku je důležité a možné, aby nakonec reakce byla neutrální. Jen se musí vědět jak na to a respektovat přírodní zákony a principy učení
 7. PROČ PŘESMĚROVÁNÍ CHOVÁNÍ?
  • protože pes to někdy prostě sám nezvládne. Potom je potřeba mu pomoc. Stačí vědět kdy a jak. Všechno souvisí se vším. Například ochota a schopnost se učit. A bez učení, není správné chování

Doplňkové parametry

Kategorie: PSÍ BIBLE
Hmotnost: 1 kg

aktivní pes - obíhání PO a PROTI směru hodinových ručiček

aktivní pes - POD PŘEKÁŽKY 2

aktivní pes - slalom TAM a ZPĚT

aktivní pes_BEDÝNKA

aktivní pes_KAMENY

aktivní pes_KOMÍNKY - nosework

aktivní pes_PNEU

aktivní pes_POKLOP

aktivní pes_PŘEKÁŽKY

aktivní pes_PSÍ HŘIŠTĚ

aktivní pes_SLALOM

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: